Contact : +(48)501355308

/

Kupujemy książki, komiksy i podręczniki

Używane książki: SPRZEDAJ nie wyrzucaj!

Zapraszamy Was do odkrywania do naszego Antykwariatu. To niesamowite miejsce, gdzie łatwo kupicie i sprzedacie książki, komiksy i podręczniki szkolne. Za zakupiony towar płacimy na miejscu. Zapraszamy do nas!

Jak sprzedać książki w naszym antykwariacie?

To nic trudnego. Poniżej przedstawiamy trzy popularne sposoby 🙂

  1. Można przynieść książki do nas i próbować je sprzedać metodą: chybił trafił”
  2. Można przynieść spis w formacie autor/tytuł/rok wydania. Zaznaczymy co nas interesuje. Wtedy przynosisz tylko te książki, które na pewno zostaną sprzedane
  3. Jeśli masz duże zbiory możesz zaprosić nas do siebie – towar ocenimy na miejscu.

Niezależnie od wybranego sposobu za książki płacimy gotówką 🙂 Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę w naszym antykwariacie 501355308

Nowe książki to świeży oddech dla miłośników literatury. W naszej ofercie znajdziecie powieści, literaturę obyczajową, fantasy, kryminały, thrillery, biografie i wiele więcej. Wybierzcie się z nami w literacką podróż pełną emocji, wrażeń i niesamowitych historii. Czytanie książek to wyjątkowa przygoda, a my mamy dla Was klucze do magicznego świata literatury.

Znajdźcie swoją pasję w książkach

Jak mówił Theodor Geisel, czytanie to podróż do nieznanego, do nowego wymiaru zmysłowego. Naszym celem jest dostarczenie Wam niezapomnianych emocji i przygód przez książki. Niezależnie od tego, czy wolicie używane książki z duszą, czy też nowości wydawnicze, mamy dla Was coś, co Was zainteresuje. Oferujemy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, tak by cała rodzina mogła cieszyć się magią literatury.

Zapraszamy do naszego sklepu, abyście mogli odkryć nowe światy, poznać niezwykłe historie i znaleźć swoją pasję w książkach. Czytanie to wspaniała przygoda, a my chcemy być przewodnikami Waszych literackich podróży. Z nami każda chwila spędzona z książką stanie się niezwykłym doświadczeniem, pełnym emocji, nauki i odkrywania.